úterý 28. srpna 2012

Trendy podzimu 2012

Krásné odpoledne :).
Dnes jsem si od mamky půjčila Harper's Bazaar a zaujal mě článek o módě letošního podzimu. Chtěla bych tu  použít nějaký text z časopisu (napsaný svými slovy). Abych si nepřipadala tak moc kopírující, koláž jsem si vytvořila na polyvore. Dalo to docela práci, ale s výsledkem jsem spokojená :). Tak jdeme na to.
1) Kůže - módní návrháři se rozhodli vrátit ke kůži. Měla by se nosit jednoduše, s minimem detailů. Tento trend podporují Calvin Klein, Gucci, Valentino Versace a mnoho dalších.

2) Bordó - barva červeného vína. K této barvě by se neměli přidávat další výrazné barvy. K bordó trendu patří hlavně vysoké podpatky, platformy, pásek přes nárt a co vás napadne :).

3) Sněhobílá - když si netroufáte na celý bílý outfit, zkuste aspoň doplňky. Na večer tu jsou krásná psaníčka Bottega Veneta a Chanel. Má se nosit sportovně nebo elegantně.

4) Starorůžová - první příčky obsadily hedvábí, tvíd a kožešina. Odstíny růžové by neměly být narušeny nápadnými detaily. Nejlépe vypadá v kombinaci se šedivou, stříbrnou a černou.

5) Nápadná -  móda hlavně pro sebevědomé dívky a dámy.  Pro ty, co na sebe nechtějí poutat pozornost tento trend není. (V časopise byly opravdu krásné šaty, já jsem bohužel našla jen pár flitrových kousků.)

6) Stylově armádní - čím více model připomíná uniformu, tím méně doplňků použijte. Nejlépe se hodí k ženské postavě s vysokým pasem. Kombinujte hlavně s podpatkami :)!

Já jsem tedy spokojená :). Nejvíce se mi samozřejmě líbí dívčí starorůžová a sněhobílá. Jenomže já moc nemůžu nosit bílé věci :D. Jediný armádní styl není nic pro mě, ikdyž sama jednu takovou bundu mám. Ta vypadá hezky, ale ty dlouhé kabáty se zlatými knoflíky, to už mi připadá moc drsné. Stejně se módou nějak neřídím, ale je to dobrá inspirace :).

Jak se vám líbí barvy a móda letošního podzimu :)?

11 komentářů:

 1. Krásný článek. Je vidět, že si s ním dala práci. Ta koláž je krásná.

  OdpovědětVymazat
 2. Super koláž, hned mě na ní zaujalo to bordó sáčko, zrovna tuhle barvu mám moc ráda :)

  OdpovědětVymazat
 3. Starorůžové veci jsou perfektní :)

  OdpovědětVymazat
 4. Já už se na podzim těším strašně:) Podzimní móda je nejvíc skvělá:) Tešim se, až vytáhnu parku a Martensky...:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky mám podzimní módu nejraději, hlavně podzim je skoro pořád :D.

   Vymazat
 5. Jsem moc ráda, že se koláž líbí :).

  OdpovědětVymazat
 6. Koláž je krásná, moc se ti povedla a věřím, že dala spoustu práce. Starorůžová je krásná :)

  OdpovědětVymazat
 7. Já právě chodím očuchávat sprcháče a krémy neustále! :) Ale sprcháčům moc neholduji a krémů mám hrozně moc, ovšem až je vyplácám!! Vrhnu se na ty od Baley útokem. I ty KIWI nádherně voní. :)
  A tvé vybrané kousky jsou super!:)

  OdpovědětVymazat
 8. Bordó, sněhobílá a starorůžová ! Krásné :)) Článek se ti moc povedl :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, jsou to úžasné barvy a děkuju za pochvalu :)!

   Vymazat

Moc Vám všem děkuji za krásné komentáře ♥.