pátek 15. února 2013

Jillian Michaels - Cardio KickboxDíky blogům jsem se dozvěděla o spoustě zajímavých a užitečných věcech. Díky blogům jsem poznala Jillian Michaels, která mi změnila život :). První cvičení, které jsem si od ní stáhla bylo toto, protože jsem se vždycky hrozně vymlouvala, že mě domácí cvičení nebaví a tohle by mohlo.

Jillian Michaels - Cardio Kickbox
zdroj obrázku

Cardio Kickbox byste měli zařadit mezi svůj cvičební plán jednou týdně, nejlépe uprostřed, já ho tedy cvičím zrovna když si vzpomenu nebo když ze sebe potřebuji dostat vztek (pomáhá to!).

Toto video je téměř půl hodiny nadupané cardiem a ničím jiným, nebudou vás bolet svaly z posilování, pořádně je zahřejete a hodně se zadýcháte. Celé cvičení je jenom o tom, že skáčete, kopete a boxujete. Náročnější cviky, kdy musíte skákat netrvají dlouho, ale za to se tam objevují skoro pořád, takže nepočítejte s chvilkou na oddechnutí :D.

Mě jako člověka, který nikdy pořádně nic nedělal tohle cvičení hrozně baví a je to taky důkaz, že ho zvládne i naprostý začátečník, jako jsem já. Důležité je prostě nejít a nevypnout video, když tuhle strašnou chvíli překonáte a vydržíte, budete mít ze sebe opravdu úžasnej pocit, to vám můžu slíbit :)!

Ukázka z videa:
Znáte Cardio Kickbox? Jak rádi cvičíte vy :)?

14 komentářů:

 1. já dnes cvičila kicbox fastfix a je to perfektní ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Já Jillian nemám moc ráda z toho důvodu, že ji všichni uctívají jako největšího cvičebního boha. Neříkám, že nemá dobrá cvičení - má, ale jak se něco stane hodně oblíbené, tak už mě to nebaví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To znám, já na ní naštěstí zas tak často chválu nečtu, takže mi ještě krkem lízt nezačala :D.

   Vymazat
 3. Cardio mě teď začalo bavit mnohem víc než nějaké posilování, tak toto určitě vyzkouším :)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuji za hezký komentář..Jill moc ráda nemám..spíš Zuzku light nebo insanity ale nejraději mám stejně fitko :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš zač, ty se mi zdají na mě moc náročný :D.

   Vymazat
 5. V lednu jsem cvičila Kickbox FastFix a moc mě bavil :) Teď jako kardio zařazuji Banish Fat Boost Metabolism, dokonce i tady se některé prvky kickboxu objevují.
  Musím se ale přiznat, že mě víc baví posilovaní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten jsem také zkoušela, ale je časově delší, takže zatím vede toto :).

   Vymazat
 6. tohle už chci dlouho zkusit..je to fakt skvělá kombinace!

  OdpovědětVymazat
 7. Já právě včera začala cvičit Jillian 30 days shred - a první tři cviky, které máš v článku se tam taky vyskytují. Až docvičím toto, tak bych se mohla vrhnout na to Cardio :) Díky za tip!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho cvičím také a střídám ho s tímto cardiem a spoustou dalších :).

   Vymazat

Moc Vám všem děkuji za krásné komentáře ♥.